Stránky akce.nacestu.cz jsou provozovány časopisem NaCestu.cz
Databáze turistických akcí
 


Podporujeme pořadatele turistických akcí pro veřejnost!

Propagujeme tento web a turistické akce pro veřejnost, které na něm včas zaregistrujete, časopisem NaCestu v jeho on-line i tištěné verzi.
Kromě toho, že tyto stránky propagujeme v časopisu NaCestu, umísťuje jeho redakce na dolní okraje stránek také upoutávky na všechny akce z této databáze, které se budou konat v na měsíci, na který dané číslo vychází, pokud je jejich pořadatelé zde zaregistrovali ještě před redakční uzávěrkou.

Poskytujeme transparenty START a CÍL a označení kontrolních stanovišť
UVEDLI JSME "DO OBĚHU" NOVOU SADU TRANSPARENTŮ A OZNAČENÍ KONTROL! (Poté, co ta původní po šesti letech intenzivního používání dosloužila.)

Pořadatelé turistických akcí pro veřejnost, zaregistrovaných na těchto stránkách, u kterých je předpokládaná účast alespoň 100 lidí, mají možnost od nás získat na dobu akce kvalitní transparenty START a CÍL (obsahující po stranách naši reklamu) a sadu dobře viditelných označení kontrolních stanovišť (také mají na sobě malou naši reklamu). Klikněte si po přihlášení na odkaz "Zapůjčení transparentů" a zjistěte si, zda je Váš termín ještě volný. Stačí nám co nejdříve poslat mail (akce@nacestu.cz). Vše obdržíte poštou v balíčku a jediné, co Vás to bude stát, je, že po skončení akce opět vše dobře zabalíte a pošlete na adresu následující akce, kterou najdete za odkazem "Zapůjčení transparentů" (v menu se objeví po přihlášení). Zasílání jsme Vám usnadnili "stálým přepravním balením", tvořeným odpadní rourou s víčky, na které je navíc nakreslen návod, jak vše úspěšně sbalit, aby se to do ní vešlo :-)

Vzorky časopisů pro účastníky
Máte možnost motivovat zájemce o účast na Vaší akci slíbením dárků. Poskytujeme ukázková starší čísla časopisu NaCestu. U akcí s počtem účastníků pár stovek můžeme vyhovět často, u akcí s počtem účastníků v řádu tisíců jen čas od času, pokud se nashromáždí příslušné množství remitendy ze stánkového prodeje. Po registraci akce si napište na akce@nacestu.cz, dáme vědět co a kolik můžeme poskytnout. Bereme záznamy až na jaro 2017, kdy od března bude možno získat první vzorky z remitendy z pultového prodeje časopisu NaCestu (upřímně řečeno, věříme a doufáme, že se nám ho vrátí málo, a že spíše budeme moci vyhovět pořadatelům menších akcí... :-)Aktuality
Odebírat info na email
pozvánka na znovuzrozený turistický pochod Toulání kolem Orlice©2007 borik.eu

Valid XHTML 1. Transitional Valid CSS!